Lesnické práce

Lesnické práce

Hledáte někoho, kdo vám pomůže s výsadbou nových stromů a obohatí biodiverzitu vašeho lesa? Potýkáte se s divokou zvěří, která poškozuje vaše sazenice? Je váš les příliš zarostlý? Pokud se vám zdá, že trávníky a křoví překážejí růstu vašich stromů, neváhejte se na nás
obrátit a my se postaráme o vše potřebné!

Jsou ve vašem lese stromy, které se přímo vysmívají svým neupraveným vzhledem? Plánujete prosvětlit lesní porost probírkou? Dosáhl váš les věku, kdy je připraven k těžbě? Zajistíme profesionalitu a efektivitu při těžbě dřeva s využitím moderní techniky.

Práce s koněm

Veškerý pohyb koně ve stromovém porostu je v souladu s přírodou, neboť nezpůsobuje zpevnění země, nezakládá narušení vody cestující pod zemským povrchem a neubližuje mladým rostlinám. Při chůzi jemně provzdušňuje půdu svými kopyty, což podporuje rozvoj nových stromů. Navíc, ve srovnání s technikou, která spotřebovává ropné produkty a produkují emise, je kůň šetrnou pracovní silou, která nezatěžuje lesní ekosystém.

Rizikové kácení

Likvidace nebezpečných stromů, ohrožujících své okolí, ať už z důvodu své polohy, poškození či onemocnění. Strom je bezpečně krok za krokem rozdělen na části, které se dají snadno přesouvat a jsou vhodné pro štípání. Posléze se můžeme postarat i o odvoz všeho dřeva.

Výkup dřeva a lesních pozemků

Nákup dřeva a lesních pozemků Zajímáme se o odkup jak zpracovaného dřeva, tak i stromů přímo v lese, spolu s pozemky, na kterých se nacházejí. Přistupujeme ke všem typům dřeviny bez rozdílu.

Údržba zeleně a služby pro obce

Pokud si nevíte rady s přerostlými travnatými plochami nebo zarostlými záhony, nebo pokud ve vašich parcích stromy zabraňují pronikání slunečních paprsků na lavičky, nabízíme naše služby v péči o veřejnou zeleň a přispějeme tak k lepšímu vzhledu vašeho města.

Objednávkový formulář

Ke každému požadavku máme individuální přístup, s důrazem na férové jednání a transparentní podmínky.  Ceník a obchodní podmínky vám poskytneme na základě vaší poptávky.

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
GDPR

Podívejte se na náš nový ceník!

X